Kontakt

WEST Sp. z o.o

NIP 777-23-41-472
REGON 639537596
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto -Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Poznaniu ul. Grochowe Łąki 6
KRS 0000095636
Kapitał zakładowy 200 000 zł

Napisz do nas

Oddział Warszawa

Ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
tel. 22/612-61-26, fax 22/872-07-57
e-mail: warszawa@west.waw.pl

Waldemar Knedler – v-ce prezes ds. handlowych, e-mail: waldemarknedler@west.waw.pl, tel.: 506 182 666

Monika Stelmach – kierownik ds. obsługi klienta i logistyki e-mail: monikastelmach@west.waw.pl, tel.: 666 029 041

Paweł Pawelski – przedstawiciel handlowy, e-mail: pawelpawelski@west.waw.pl, tel.: 666 029 042

Iza Weber – pełnomocnik zarządu ds. ISO, e-mail: izaweber@west.waw.pl

Oddział Poznań

Gortatowo, Ul. Fabryczna 4
62-020 Swarzędz
tel. 61/817-33-16, fax 61/817-25-25
e-mail: poznan@west.waw.pl

Agata Wróblewicz – kierownik biura handlowego, e-mail: agatawroblewicz@west.waw.pl; tel.:608-442-293

Janusz Beimcik – przedstawiciel handlowy, e-mail: janbe@west.waw.pl, tel.: 604 195 793

Mirosław Sikora – główny specjalista ds. logistyki i administracji, e-mail: mirek@west.waw.pl, tel.: 605 850 938

Oddział Katowice

Ul. Obroki 109
40-833 Katowice
tel. 32/207-12-88, fax 32/254-74-73
e-mail: katowice@west.waw.pl

Jolanta Skowron – kierownik biura handlowego, e-mail: katowice@west.waw.pl, tel.: 601 514 807

Tomasz Skowron – przedstawiciel handlowy, e-mail: tomaszskowron@west.waw.pl, tel.: 601 056 090

Oddział Gdynia

Ul. Krzywoustego 6
81-035 Gdynia
tel. 58/660-03-15, fax 58/660-03-25
e-mail: gdynia@west.waw.pl

Barbara Wąsowska – kierownik biura handlowego, e-mail: gdynia@west.waw.pl, tel.: 603 586 650

Zakład Produkcji Koncentratów Barwiących

Ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
tel. 22/612-61-26

Anna Mrozik – kierownik produkcji, e-mail: annamrozik@west.waw.pl

Wiktoria Grąziewicz – p.o. kierownika produkcji, urlop macierzyński

Monika Kotowska – technolog, e-mail: monikakotowska@west.waw.pl

Cyryl Fedorko – technolog, e-mail: cyrylfedorko@west.waw.pl

Łukasz Ostrowski – technolog, e-mail: lukaszostrowski@west.waw.pl

Zakład Produkcji Wyrobów AGD

Ul. Zagórzańska 33 H
04-965 Warszawa
tel. 22/872-15-16

Waldemar Weber – e-mail: westwaw2@gmail.com

West